ההפרדה בין כישרון ומיומנות עבור אנשים שמנסים להצטיין, שיש להם חלומות, שרוצים לעשות דברים.
כישרון יש לך באופן טבעי, ומיומנות מתפתחת רק על ידי שעות על גבי שעות של עבודה על הדרך שלך. אתה יודע, בזמן שמישהו אחר ישן אני עובד, אין דרך קלה לעקוף את זה. לא משנה כמה כשרוני אתה, הכישרון שלך יכשיל אותך, אם אתה לא מיומן. אם אתה לא לומד, ואם אתה לא עובד קשה, ומחנך את עצמך להיות טוב בכל יום ויום.

לחלק ממכם עכשיו החיים שלכם לא נמצאים במקום שאתם רוצים שיהיו, אתה פישלת. אתה עושה דברים טובים, אבל לא מוצא את הדרך לגדול. רק בגלל שנכשלת, זה לא הופך אותך לכישלון. אחד הדברים שאתה צריך להבין חברי, שאתה אמור להיכשל כי הכישלון הוא קרש קפיצה להצלחה. לא אכפת לי כמה אתה טוב, וכמה אתה מוכשר. לא אכפת לי כמה אתה משקיע בעצמך, יש זמנים שדברים שפשוט לא הולכים נכון, שום דבר לא הולך טוב. יש זמנים שכל מה שיכול להשתבש, ישתבש. אתה חייב להאמין כשדברים הולכים רע אתה יכול לשנות את זה. אתה חייב להאמין בעצמך, בשירות שלך, ברעיונות שלך, והאמונה תיתן לך סבלנות זה לא יקרה במהירות שאתה רוצה שזה יקרה זה החלום שלך, אם אתה רוצה שזה יקרה, תזיז את עצמך ותגרום לזה לקרות. אם אתה רוצה את זה תתחיל לעבוד קשה אני מאתגר אותך לא לחזור לישון, אני מאתגר אותך להתעורר, ולרדוף אחרי החלום שלך.

זה אפשרי אתה יכול לנצח. כל מה שעומד מולך, אתה לא בורח מזה אל תנסה ותפרוש כמו שרוב האנשים עושים. אתה רוצה להגשים את החלום שלך? אתה חייב להישאר ממוקד במטרה שלך.