חשבת שזה סוף הסיפור? שבמקרה אחד, ברגע אחד, הספיק לו להפוך למצליח? אתה לא ישן.
חשבת שזה נגמר…זה בדיוק מתחיל. זהו החלק שבו אתה ממציא את עצמך מחדש. זה הזמן לבחון את עצמך, כדי לבחון את הרצון שלך, זהו הזמן לבחון את המיומנות שלך, כדי לבחון את הגבולות שלך. אין ימי חופשה לא סופי שבוע, לא חופשת חגים. העניין הוא להשיג יתרון תחרותי, אתה לא יכול להרשות לעצמך לתרץ תירוצים.
כשאתה חש כאב, וכל מה שאתה רוצה לעשות, זה לוותר. כל מה שאתה רוצה זה להיכנע, כאשר אתה מרגיש שכבר נתת את כל מה שיש לך, אתה חייב לעשות עוד צעד אחד, אתה חייב לרוץ עוד קילומטר אחד, אתה חייב לתת עוד מכה אחת, עד שאתה מגיע לפסגה.
ממה אתה מפחד? אתה אף אחד. זה ההתחלה שלך, אבל זה לא צריך להיות הסוף שלך. קום מהרצפה, אתה לא יכול לעשות כלום בלי אמונה. אתה מיוחד, האם זה מעבר להישג ידינו? אני לא מפחד. אתה לא יכול להיכנע. מאחורי כל פחד, שם נמצא האדם שאתה רוצה להיות. אנחנו בעצמנו יוצרים את הפחד, מה שאומר שאיננו באמת קיים. אתה יוצר אותו, אתה יכול להרוס אותו. ברגע שתתמודד עם הפחד, תהפוך לאדם שאתה רוצה להיות. אתה בורח מהפחדים שלך? אתה לא חי. אתה בחיים אבל לא חופשי.

אתה לא פועל היום, היום בורח לך. כולנו נופלים בחיים, השאלה היא: מי קם בחזרה? אם אתה מחשיב את עצמך ליותר מסתם עוד בנאדם, אם אתה מקריב את עצמך עבור משהו אידיאלי, אף אחד לא יכול לעצור אותך, אתה הופך למשהו אחר לחלוטין, אתה הולך על זה, ונותן את כל מה שיש לך, אם הפסדת, ניסית, ולמדת.
אתה חושב שמשהו לא בסדר, אולי זה הזמן לעצור…לא. זה הזמן להיכנס נחוש וחזק יותר. אתה חייב להאמין מבחינה מנטלית, לפני שאתה מתחיל ובחינה פיזית. אתה בוחר לעלות, לא ליפול. אני בוחר לחיות לא למות. היום, יהיה היום. לא מחר, לא בעוד שבוע, אלא ממש עכשיו. בזה הרגע, אמונה תשנה את העולם שלי. אני אגדיר את עצמי, לעולם לא אלך הביתה, לא לפני שנתתי את כל מה שיש לי. אני בוחר להילחם בחזרה, כל מה שאתה צריך עכשיו זה דמיון.
הדמיון שלך הוא תצוגה מקדימה, לדברים שתוכל להשיג בחיים. אם אתה לא יכול לדמיין מה זה הולך להיות, אל תצפה להסתכל ולראות את זה קורה.