אני לא יודע מהו החלום שיש לך, לא אכפת לי כמה מאכזב זה יכול להיות, בזמן שעבדת בשביל להגשים אותו. אבל החלום הזה שאתה מחזיק בתודעה שלך, זה אפשרי.
חלק מכם כבר יודעים, שזה קשה ולא קל לשנות את החיים שלך. כשאתה בתהליך, עובד להגשים את החלומות שלך, אתה הולך לחוות הרבה אכזבות, הרבה כשלונות, והרבה כאב. יהיו רגעים אשר תפקפקו בעצמכם, ותגידו אלוהים, למה, זה קורה לי? לאלו מכם אשר עברו קשיים, אל תוותרו על החלומות שלכם הזמנים הקשים יבואו.
אבל הם לא באים בשביל להישאר, הם יבואו בשביל לעבור יש משהו שקיים בכולנו. זה מאוד חשוב להאמין בעצמך, שאתה האחד.
רוב האנשים מקימים משפחה, מרווחים לפרנסתם נשחקים הם מפסיקים לגדול, הם מפסיקים לשפר את עצמם, הם מפסיקים לדחוף את עצמם קדימה. יש הרבה אנשים שאוהבים להתלונן, אבל הם לא מוכנים לעשות כלום בנידון. רוב האנשים לא עובדים על החלומות שלהם, למה? בגלל הפחד.
הפחד מכישלון, אנשים פוחדים מהצלחה. לא לוקחים סיכונים, אתה מבזבז כל כך הרבה זמן עם אנשים אחרים, בניסיון לגרום להם לאהוב אותך. אתה יודע על אנשים אחרים, יותר מאשר על עצמך. אתה לומד אותם, אתה יודע עליהם, אתה רוצה להיות בדיוק כמוהם השקעת כל כך הרבה זמן עליהם, כשאתה לא יודע מי אתה, עלייך להשקיע בעצמך.
תוציא את המפסידים מהחיים שלך, אם אתה רוצה לחיות את החלומות שלך. אנשים שפועלים לעבר החלומות שלהם, יש להם משמעות מיוחדת לחיים. כאשר אתה הופך להיות האדם הנכון, מה שאתה עושה כשאתה מפריד את עצמך מאנשים אחרים, מתחילה להיות לך ייחודיות מסוימת, עלייך להיות הכי טוב שאתה יכול להיות. תגדיר את הערך שלך, ותיצור את עצמך מחדש כשאף אחד לא יראה את זה, כשלאף אחד לא יהיה את החזון הזה, עלייך לדעת שאתה זן נדיר. אנשים בלתי ניתנים לעצירה, שחושבים אחרת. אנשים שמסרבים לחיות את החיים כמו שהם, אנשים שחיים את החלומות שלהם, בחברת אנשים מנצחים.
אנשים שיודעים, שאם החלום יתגשם או לא, תלוי אך ורק בהם. דעה של מישהו עלייך, לא צריכה להפוך להיות המציאות שלך אתה לא חייב לעבור את החיים כקורבן. אתה מתמודד עם אכזבה, אתה חייב לדעת בעצמך שאני יכול לעשות את זה גם אם אף אחד לא רואה את זה בשבילי. אני אראה את זה בשביל עצמי. לא משנה כמה זה רע, אני הולך לעשות את זה. ברגע שאתה הופך להיות מי שאתה, אתה הופך להיות האדם שנועדת להיות. ברגע שאתה הופך להיות ייחודי. אתה מפריד את עצמך מאנשים אחרים, אם אתה מדבר על החלומות שלך, ועדיין לא עשית דבר בנידון…תעשה את הצעד הראשון אתה יכול לגעת בחיים של הרבה אנשים, והעולם לא יראה אותו דבר,אל תיתן לאף אחד לגנוב לך את החלום כשאף אחד לא מאמין בך, כשאתה מפסיד שוב, ושוב…אתה עדיין מסתכל על החלום שלך בזמן שעבדת בשביל להגשים אותו. ואומר לעצמך זה לא נגמר עד שאני מנצח.