רוב האנשים מעבירים את החיים בעמדת פנים שאין לנו מטרות,שאיפות או תשוקות מיוחדות. כשהאמת היא עמוק בתוכנו אנחנו רוצים יותר. כאילו אנחנו הולכים מתוך שינה במהלך חיינו. אנחנו מוצאים דרכים לבטל את החלומות שלנו.
ישנם הרבה דברים שאנחנו רוצים לעשות, הרבה מקומות אליהם אנחנו רוצים ללכת, הרבה דברים שאנחנו רוצים לחוות. ואנחנו עוצרים באבל, אבל יגרום לך להתחבא מאחורי הפחד. אבל יגרום לך לבוא עם כל סוגי התירוצים כדי שתוכל להמשיך עם ההתנהגות הנוכחית שלך ולא לפעול למען השגת החלום שלך. האבל הוא הורג חלומות.
אתם יודעים מה רוב האנשים עושים? רוב האנשים מעבירים את החיים שלהם בשקט ובבטיחות וצועדים בקצות האצבעות אל הדעיכה המוקדמת. אנחנו נמנעים מכך, יש לנו רעיונות שאנחנו לא מממשים. דברים שאנחנו רוצים לעשות, אנחנו מפחדים לקחת הזדמנויות. אנשים אומרים לא לדברים שהם אפילו לא יודעים מה הם.
ישנם אנשים שאומרים אבל ניסיתי פעם או פעמיים וזה לא הצליח לי. הם משתמשים בזה כתירוץ לא לנסות יותר לעולם. אפילו אם דברים לא הולכים לי, ואם אני חווה תבוסה, זה לא הופך אותי לכישלון.

אם דברים לא הולכים לכם אם אתם לא מוצאים את התוצאות שאתם רוצים, זה הכל. אבל אל תבלבלו את מי שאתם עם התוצאות שאתם משיגים. תעשו מה שאתם יכולים, איפה שאתם נמצאים, עם מה שיש לכם, ולעולם אל תהיו מרוצים. כן. אל תהיו מרוצים עם עצמכם, תמיד תדעו שלמרות איפה שאתם נמצאים אתם יכולים ליהנות יותר, שמגיע לכם יותר.
למה שלא תחליטו עכשיו שאתם הולכים להרחיב את העולם שלכם? שאם אנשים אחרים יכולים ללמוד אז גם אתם יכולים. אם אתם עובדים על החלום שלכם, ברור שיהיו זמנים שתרצו לוותר. ברור שיהיו פעמים שהחיים יפילו אותכם למטה וישאירו אותכם במקום שנראה שאין דרך לצאת ממנו. האתגר הוא להחזיק מעמד. ואם תחזיקו מעמד בעקשנות, היקום יהיה לצדכם. אם אתם לא תחליטו לפעול למען החלום שלכם אם אתם לא תחליטו את ההחלטה לחיות את חייכם. אם אתם לא תחליטו לצעוד אל מול הפחדים שלכם.
אם אתם לא תחליטו להגיד כן לחיים שלכם. זה לעולם לא יצליח לכם. אתם חייבים לחיות את מה שבתוככם החיים קצרים מידי ולא צפויים.
אבל מה אנחנו אומרים אבל… תמיד יש את המחר. אוי לא. אף אחד לא הבטיח לכם שאתם הולכים להופיע מחר. תמיד יש שם משהו, 
שיבנה את הסיבה שלכם למה אתם לא יכולים להתקדם, למה אתם לא יכולים להתחיל להוכיח את הגדולה שלכם.
למה אתם לא יכולים להתחיל לחיות את החיים לפי הכללים שלכם. כן זה הולך להופיע ממש מולכם. אז אם אתם רוצים לעשות משהו, אם חשבתם על משהו שאתם רוצים לעשות, אל תתחמקו מכך. והחיים לא יהיו אותו דבר לעולם.


תחיו את החלום שלכם, האם זה אפשרי שכל החלומות שלכם יהפכו למציאות בתקופת חייכם? כן זה אפשרי. השאלה האמיתית שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא. האם עשיתם את ההחלטה?