החיים קשים, זה עובדה, כשאתה נעמד הולכים לדחוף אותך בחזרה למטה.
כשאתה למטה ידרכו עליך, העצה שלי אליך זה לא סוד, אתה תיפול, לא תוכל להתקדם, אתה תקבל דחיפה.
אתה תיפול ישר על הפרצוף שלך אבל בכל פעם שזה יקרה, אתה תקום בחזרה לעמוד על הרגליים, תקום הכי מהר שאתה יכול לא משנה כמה פעמים אתה תצטרך לעשות את זה.
תזכור תמיד: הצלחה זה בעצם לקום עוד פעם אחת, יותר ממה שנפלת!
אם למדתי משהו מהניסיון חיים שלי זה ששום דבר לא בא בחינם, והחיים מורכבים. זה תלוי רק בך, לקחת אוויר, למתוח את הגוף, ולהתגבר על כל קושי.

אתה רוצה יותר ממה שיש לך עכשיו? תוכיח שזה מגיע לך!
אתה רוצה להיות הטוב ביותר? לך ותרוויח את זה!

אחרי שתחליט מה אתה רוצה להיות, ותחליט איפה להיות, אל תפסיק לדחוף קדימה עד שתגיע לשם, ככה המנצחים מנצחים.
בסופו של דבר, הצלחה זה משהו שכולנו רוצים, כולנו רוצים לנצח והמירוץ הולך להיות רק פעם אחת. אין ספק בקשר לזה, אז קדימה תהיה הטוב ביותר, תרוץ מהר יותר, תחלום בגדול, תחיה יותר טוב ממה שחיית לפני.
זה בך, תעשה את זה בשביל עצמך, תוכיח את זה לעצמך.

אם אתה רוצה להצליח במשחק הזה, אתה צריך לעשות שלושה דברים:

  • אתה צריך לעבוד קשה
  • לעבוד חכם
  • ולעבוד בעקביות.

אתה צריך לעשות את כל השלושה. אם אתה עובד חכם, אבל אתה לא עושה את זה לעיתים קרובות ואתה לא עובד בעקביות, לא תצליח. אם אתה עובד קשה, ואתה עושה את זה כל הזמן, אבל אתה לא עובד חכם, לא תצליח. וכמובן, שאם אתה לא עובד קשה, אין לך שום סיכוי להצליח.
והנה משהו לגבי עבודה קשה, אם אני האדם המיליון שאומר לך, שאתה חייב לעבוד קשה. שההורים שלך אמרו לך את זה,שהמאמנים שלך אמרו לך את זה, מה זה אומר לעבוד קשה? זה מונח יחסי. כל אחד מאיתנו מגדיר את זה בצורה שונה,.

אני הולך להגדיר עבודה קשה בצורה הבאה:
אתה לוקח את עצמך לנקודה שכבר לא נוח לך. זה יכול להיות פיזי, מנטלי, רגשי. אם אתם רוצים להצליח, אתם צריכים ללמוד איך להסתדר עם חוסר נוחות, אתם צריכים להפוך עבודה קשה להרגל. בכל פעם שאתה נכנס למכון, בשביל להתאמן, יש לך בחירה. אתה יכול לבחור לעבוד קשה, ואתה יכול לבחור לא לעבוד קשה. חשוב להבין, לא לעבוד קשה, זו בחירה מודעת. זה קל לתרץ תירוצים “לא ישנתי אתמול בלילה”, “לא אכלתי ארוחת בוקר”, אבל בסוף היום כשאתה שם את בגד האימון שלך זה הזמן לשחק, בין אם אתה מתאמן או יוצא לתחרות, יש לך את האפשרות לעבוד קשה. ואם אתה רוצה להיות הטוב ביותר, אתה חייב להפוך עבודה קשה להרגל.
עבודה קשה מנצחת כישרון, כשכישרון לא עובד מספיק קשה. לא משנה כמה אתה טוב,אם אתה לא עובד קשה,שום דבר לא יקרה בשבילך.