תרשו לי לספר לכם משהו שאתם יודעים. העולם הוא לא רק אור שמש וקשת בענן. העולם רחוק מלהיות מושלם. זה לא חשוב כמה אתה קשוח העולם יפיל אותך לברכיים, וישאיר אותך שם תמיד אם תתן לזה לקרות. אף אחד, לא אתה, אני או כל אחד אחר יכול להכות בך חזק כמו החיים עצמם, אבל לא משנה כמה חזק אתה מכה, אלא כמה חזק אתה מסוגל לספוג ולהמשיך האלה. ככה מנצחים. כאב הוא זמני, הוא יכול להימשך דקה, שעה, או שנה, אבל בסופו של דבר הוא ידעך ומשהו אחר יתפוס את מקומו. לעומת זאת, אם תפרוש זה ימשך לנצח. חצי צעד מוקדם או מאוחר יותר, ואתה לא בדיוק תצליח, חצי שניה מוקדם או מאוחר יותר, ואתה לא בדיוק תתפוס את זה. הס”מ שאנו צריכים נמצאים בכל מקום סביבנו. הם נמצאים בכל הפסקה במשחק, בכל דקה, בכל שניה, יש לך חלום, אתה חייב להגן עליו.

אנשים שלא יכולים לעשות דבר בעצמם יאמרו לך שאתה לא יכול לעשות את זה. אם אתה רוצה משהו, לך תשיג אותו. נקודה. אל תפחד להיכשל.
אתה לא יכול תמיד לנצח, אבל אל תפחד מלקבל החלטות. אתה חייב להאמין שמשהו שונה יכול לקרות. האדם שאומר שהוא יכול והאדם שאומר שהוא לא יכול בדרך כלל צודקים. רובם אומרים שהם רוצים להצליח, אבל הם לא רוצים את זה מספיק, הם בערך רוצים את זה. הם לא רוצים את זה כמו שהם רוצים לבלות או להיות מקובלים, רובם לא רוצים להצליח כמו שהם רוצים לישון.

הפחד העמוק שלנו הוא לא שאנו לא מתאימים, הפחד העמוק שלנו שאנו חזקים מעבר לכל מידה, זהו האור שלנו, לא החושך שמפחיד אותנו ביותר.

אתה צריך לחשוב עמוק, ולשאול את עצמך מי אתה רוצה להיות? להבין בעצמך מה עושה אותך מאושר לא משנה כמה מטורף זה נשמע לאנשים אחרים. תבחר. פשוט תחליט!
מה זה יהיה, מי אתה עומד להיות ואיך אתה עומד לעשות את זה. מה שחשוב זה לא רק כמה חזק אתה מרביץ אלה כמה אתה יכול להתקדם למרות שמרביצים לך, כמה אתה יכול לספוג ולהמשיך קדימה.
תקום ואף פעם אל תוותר!

אנחנו יכולים להישאר פה, ולתת להם לכסח אותנו או אנחנו יכולים להילחם בחזרה אל האור, אנחנו יכולים לטפס למעלה מהתופת.
צעד, צעד, להיות מסוגל בכול רגע נתון להקריב את מה שאתה עבור מה שתהיה, רובם לא יצליחו בגלל שהם מתעייפים מללמוד, הם מוותרים.

כישרון מגיע בצורה טבעית מיומנות מושגת אך ורק על ידי שעות של אימונים, אם אתה לא משפר את חייו של מישהו אחר, אתה מבזבז את זמנך, אל תבכה ותוותר, תמשיך הלאה.
אם אתה יודע מה אתה שווה, צא החוצה ותשיג את זה. אתה חייב להיות מוכן לספוג את המהלומות, ובלי להפנות אצבע מאשימה ולומר שנכשלת בגללו, בגללה, או בגלל מישהו אחר.
כל יום הוא יום חדש, כל רגע הוא רגע חדש, עכשיו אתה צריך לצאת החוצה ולהראות להם שאתה משהו אחר.
ממלכת אלוהים היא בתוך האדם לא באיש אחד או בקבוצה של אנשים, אלא בכל האנשים!
בכם כל האנשים יש את הכוח. הכוח לבנות מכונות, הכוח ליצור אושר, ולעשות את החיים חופשיים ויפים.