אין דבר עוצמתי יותר מצורת מחשבה שמשתנה, אתה יכול לשנות את השיער שלך, את הלבוש שלך, את הכתובת שלך, את המשכן שלך אבל אם לא תשנה את צורת המחשבה שלך, אותה חוויה תנציח את עצמה שוב ושוב כי הכל משתנה בחוץ אבל שום דבר לא השתנה מבפנים.

האם אתה רוצה להשיג משהו בחיים? אם אתה רוצה לשנות את עצמך, לרכוש משהו, אם יש לך מטרה שאתה רוצה להשיג, לשנות את ההתנהגות שלך או להתגבר על הרגלים שלילים?
רוב האנשים עוברים את חייהם ובלי לזהות את הכישורים שלהם, הדבר היחידי שיהפוך אותך מאושר ובריא השנה ושנה הבאה חברי הוא לעלות שלב, זה לעלות את הסטנדרטים שלך ולגלות למה אתה מסוגל, זה להרגיש את הכוח המדהים הזה של להתגבר על מה שמשאיר אותך מאחור ולעבור לצד השני של להיות כנה עם עצמך.

כשאתה נכנס לתוך הפחדים שלך וממשיך לדחוף את עצמך, משהו קורה לך, אם תסתכל על מישהו מצליח ותחשוב לעצמך “ואו הוא כל כך מדהים”, עליך להסתכל מתחת לפני השטח ולזכור משהו, אנשים מקבלים תגמול על דברים שהם מתרגלים במשך שנים בצורה פרטנית. אם לא תפתח את האומץ לעשות את מה שניתן לך, את היכולת לעשות ותבזבז הרבה זמן על אנשים אחרים שיתנו לך את אישורם, מה שיקרה הוא שתאבד את זה. אנשים אחרים ישכנעו אותך שמה שאתה עושה הוא חסר ערך ואתה תוותר על החלום שלך.

כמה זמן נשאר לך?
כשאנחנו מתחילים לחשוב על זה אנחנו מבינים שאנחנו לא יודעים. רובנו לא משתמשים בדברים שהבאנו ליקום.
תפסיק לבזבז זמן יקר אם אתה רוצה משהו עליך להיות חסר רחמים. עליך ללמוד איך להיות מלא משאבים, עליך ללמוד איך להיות יצירתי. הכוח להחזיק מעמד למרות הכול, הכוח להתגבר, זו תכונה של מנצחים!
זו היכולת להתמודד עם הכישלון שוב ושוב ובלי לוותר, הכוח הזה קיים בכולנו והוא הופך לזמין רק שאתה נמצא במצב תפיסתי כזה שבו אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ואתה לגמרי נחוש בדעתך לא לוותר עד שאתה מגיע לזה. יש גדולה בתוכך, עליך ללמוד איך לכבות את המבקרים.
המבקר שבתוכך, זה הזמן להקשיח את הרצון שלך, אתה לא תיתן לשום דבר לעצור אותך. אתה ראוי לזה.
רוב האנשים מוותרים על עצמם די בקלות, האם אתה יודע שהרוח האנושית היא עוצמתית? קשה להרוג את הנפש האנושית. אתה בלתי ניתן לעצירה, תחיה את חייך בתשוקה עם דחף, החלט שאתה הולך לדחוף את עצמך. עליך להתמקד בך, וכשאתה משכנע את עצמך, אתה מתחיל לראות הבדל בדברים שאתה עושה. לבצע את העבודה, להשיג מטרות מסויימות, להגיד לעצמך בכל יום הנה אני הולך על זה שוב, ושוב, ויש לי את מה שנדרש, זה היום שלי ושום דבר שם בחוץ לא יעצור אותי.